Jump to content


Photo

bodX Audi A4 B6 2.5 V6 Quattro ''Drapaks''


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 31 March 2015 - 00:37

ha, mļa!

Nekad neesmu rakstijis par savu auto, šis forums būs pirmais! :twisted:

Lai saprastu, kapēc te ir bildes no diviem auto, LASI VISU!!!

Iespējams, ka Tev nebūs interesanti lasīt, bet tomēr īsi aprakstīšu to, kā es tiku pie sava drapaka!
Tātad, tālajā 2014 gada janvārī ar veiksmes palīdzību manās rokās nonāca līdz šim ideālākais Audi ko biju taustijis dzīvē - nē tas nav tas pats auto par kuru rakstīšu, tas ir Audi A6 C5 2.5TDI Quattro. kapēc es pieminu šo auto? jo viņu padlas nozaga! Jap, nozaga! Ļoti pārdzīvoju, jo mašīna bija perfekta, pirmo TA izgāju ar apaļu ''0'' tobiš bez aizrādijumiem, auto bija no Vācijas, kur tika uzpasēts. Menti man prasa: '' Kādas atpazīšanas zīmes? Piemēram buktes? skrāpes vai kas cits?'' es sāku domāt, NAV!!! sterils kā Šlesers, kad nopizģija valsts naudu!!!
Bildes:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Te video ar A6

Tad nu labi, sāpe apēsta, KASKO sadabūts, jāmeklē cits drapaks! Sāku meklēt DE,FR,NL un citur, tad uzzīmējas viens variants Luxemburgā! pēc skata ciešams, vēsture laba, Audi centrs saka, ka 7 dienas atpakaļ audi centrā mainija zobeni, dažus saļņikus eļļu u.t.t un vispār Audi centrā bijis diezgan bieži, izņemot momentu kad drapaks bija dabujis pa degumu, to remontēja kaut kur citur!

Lab, aizsūtīju čomāku lai palūr, šis izbrauca, papētija un zvana man no notikuma vietas, saka: '' Klau vecīt, drapaks liekas labs, bet purns ir bijis sists'', es sak cik stipri? Īpašnieks nokar galvu un sāk rādīt bildes, nu pa lielam nekas traks, bampers, lukturi, reste, A/C radiātors, viss!
Nu tobiš šmuce nav bijusi dikti smaga, līdz ar to tiek nokaulēti 400EUR, jo lukturi DEPO un drapaks uz treiļa!

Pēc dažām dienām zvans, drapaks klāt brauc pakaļ, bļe laimīgs, nesos cauri Megapolis city Rīga, pēc 3min esmu klāt, skatos stāv! mašīna! (bildi netaisiju!)

Sēžos iekšā, mļļēēē, vecīt salons sterils, nekas nav nodilis, neviena poga neliekas lietota, sēdekļi nuļeviji, prieks kur tu rodies!
Lieku aizdedzē atslēgu un šķiļu! Kas tad tās? Nelec!!!! Zāģēju vēl, un vēl! un vēlreiz!

Trah-ta-tah-hujah balti-zils dūms pa gaisu, skaņa drausmīga! Kā Jūs domājat, kas bija mana pirmā doma?
Lab, dod pa kloķiem braucu uz darbu, pa ceļam braucot, likās viss ok, iet normāli, ceļ labi, domāju nu moš transportējot kautkas sakratijās, pāries!
Bet nefiga, motors atdzisa, šiļu atkal un atkal ilgi zāģē, pieruc un dūmi kā no šatla!

sāku raudāt! :)

Saku eļektrikam darbā lai palūr, šis saka: pērc vēl tos 2.5TDI V6. es sāku raudāt vairāk!
Bet tomēr cilvēks labs piepirda OBD, šis ņir un sak: Zobeni rietumeiropieši mainija? es sak jā! Nu tad viss labi jānoliek sūknis pareizi! korekcija kosmosā!

Karoče vedu to darīt citur, tur atkal garš stāsts, nezinu vai rakstīt, bet nu īsi pastāstīšu!

tātad aizvedu uz Autounion pie biķernieku trases, man teica, ka tur džeki rubī kastani!
šie norauj vārstu vākus skatās sadalenes jaunas! ņem ārā sprauslas, sak: ved testēt, vedu uz Dīzeļcentru, rezultāts nezināms, saka, ka ir normālas, neko labāku nevar gaidīt no 2004 gada! Ok vielaicīgi priecīgs un bēdīgs, jo HVZ kas par vainu vedu atpakaļ, saku ZAJEBIS sprauslas!
Ko Jūs domājat? Šie saka, ved sūkni restaurēt!!! Karoče es aizsvilos un saku, kamoon veči norestaurēt un pārbaudīt visu pēc kārtas es pats varēju, man vajag zināt vainu!!! starp citu es viņiem teicu, ka mans ēļektriks teica, ka korekcijas ir -5, šie saka, ka tas lietas būtību nemaina! sadusmojos un saku liec kopā, es savākšu auto!

Nākamajā dienā zvana briedis no minētā servisa un saka, brauc pakaļ auto, viss kārtībā lec un rūz kā vajag!!! OPAAAA, lidoju pakaļ un prasu, a kas bija??? Atbilde: Tev korekcijas bija garām!!!

Es sapilināju bikšelēs un noskaitiju kāpostu ne par ko! :D

Bet diemžēl tas arī vēl nav viss, nepagāja i pāris nedēļas, kad Škoda Baļķvedējs iepirž man dibenā!!!
Skatīt bildēs!! OCTA atloba 980EUR un auto kartībā!

Extras:
QUATTRO
Webasto
MMI
Apsildāmi beņķi(priekšā)
Kruīzs
Ādas salons

Saraksts ko esmu remontējis!
Sprauslas no AFB
divas sviras(lemforder)
Taisnās apakš. sviras
Stūres stienis un pirksts
bremžu kluči priekšā
Aizmugures kluči un diski

What to Do List:
Spararats :roll:
Sajūgs
Karājošais gultnis
Hidromufte (Nopirkta)
sakārtot arkas(rižiki)
Kārbas bukse (Nopirkts)

Pēc būtības vēl būtu ko rakstīt, bet varbūt vēlāk, es šo aprakstu veidoju 3h! :D
Lab, viss!
Bildes:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Video:


  • nbisenieks likes this

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#2 OFFLINE   Edgars™

Edgars™

    Advanced Member

  • Moderators
  • 321 posts
  • Loacation:
    Rīga

Posted 01 April 2015 - 13:59

Jūtu līdzi pa A6, vot i niezēja kādam nagi, :x s*kas tādi, smuks ar izskatās ka bija.

Škoda ar bija nereāli uzkrāmēta :D

Skaists braucamais, lai labi kalpo ;)
A4B6 1.9TDI quattro

#3 OFFLINE   DANX

DANX

    Kārtībnieks

  • Administrators
  • 1260 posts
  • Loacation:
    Ogre

Posted 01 April 2015 - 14:10

Smuks. :) Kas komplektācijā?

#4 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 01 April 2015 - 16:09

Edgar, jā bija tiešām ledene!
Šis prasa daudz ēst, un daudz vizuālu kāšu!
Jā par komplektāciju aizmirsu, sarakstīšu vēlāk!

#5 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 27 May 2015 - 23:05

Updeitiņš:

Šodien uzliku atremonteetu kardādu! samainīts karājošais, un kaut kas sadarīts ar vidējo savienojumu!
Samainītas taisnās apakš sviras, atsaites!

Gaudošana no karājoša pazuda, bet vibrācija no kardāna palielinājās, īsti nezinu ko darīt! vēl drīzumā nomainīšu motora labo hidro spilvenu, tas arī ir iznīcis, cik papētiju tad tikai OEM!!! :) 100EUR!

ja tad nekas nemainīsies, tad tiks iemainīts pret BMW :D

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#6 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 08 June 2015 - 20:24

Biedri,

Šodien iepirkts dzinēja hidrobalsts, origināls!!! Forši ka ir labi draugi Moller centrā, pat slavenajam muxa no A/S bija dārgāk!

Posted Image

Taibpašā dienā jau viršū!
Šāds izskatās vecais, pats šokā!!!
Posted Image

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#7 OFFLINE   DANX

DANX

    Kārtībnieks

  • Administrators
  • 1260 posts
  • Loacation:
    Ogre

Posted 09 June 2015 - 20:27

Nu jā, vecais jau sen šrotu gaidījis.

B3 90 2.3 QUATTRO (Active)

B6 2.5 TDI QUATTRO (Inactive)

B7 3 TDI QUATTRO (Active)

 


#8 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 09 June 2015 - 20:42

Šodien nomainiju pēdējo iecerēto detaļu, visko sajūgu dzeses ventilātoram, negaidīti viegli sanāca!

Stāvēja OEM, nu tagad gan lētucītis! :D

Vēl tikai jānovērš kardāna kaite, iespējams rīt, jo auto dodas uz Aizkraukli pie vaininiekiem! (Auto Cardan)

un tad jau ķersimies klāt virsbūvei, tur arī bēdu ieleja :(

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#9 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 15 November 2015 - 22:58

Tiek pieteikta akcija!!
Vibratoram nē!!
Šīs nedēļas laikā pastiprināti meklēšu kaiti, dēļ kā man auto izteikti vibrē no 90km/h
  • Edgars™ likes this

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#10 OFFLINE   HVN

HVN

    Klaviatūras pavēlnieks

  • Moderators
  • 1443 posts
  • Loacation:
    Ziepniekkalns

Posted 15 November 2015 - 23:19

līki diski? :)


Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI Quattro S-Line


#11 OFFLINE   gjirteens

gjirteens

    Advanced Member

  • Moderators
  • 683 posts
  • LocationRiga, Latvia
  • Loacation:
    Riga

Posted 15 November 2015 - 23:22

Šodien nomainiju pēdējo iecerēto detaļu, visko sajūgu dzeses ventilātoram, negaidīti viegli sanāca!

Stāvēja OEM, nu tagad gan lētucītis! :D

Vēl tikai jānovērš kardāna kaite, iespējams rīt, jo auto dodas uz Aizkraukli pie vaininiekiem! (Auto Cardan)

un tad jau ķersimies klāt virsbūvei, tur arī bēdu ieleja :(

pie vaininiekiem haha :D



#12 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 15 November 2015 - 23:31

līki diski? :)

Izskatās ka nē, jo uz citiem diskiem tas pats notiek! Bet diskus arī valcēs!

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#13 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 15 November 2015 - 23:32

pie vaininiekiem haha :D

Nekā smieklīga, viss sākās tieši tad, kad saņēmu no viņiem kardānu, bet kardāns nav pie vainas!

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#14 OFFLINE   gjirteens

gjirteens

    Advanced Member

  • Moderators
  • 683 posts
  • LocationRiga, Latvia
  • Loacation:
    Riga

Posted 15 November 2015 - 23:41

Nekā smieklīga, viss sākās tieši tad, kad saņēmu no viņiem kardānu, bet kardāns nav pie vainas!

nu tad jau nav vaininieki :o



#15 OFFLINE   vesmins2

vesmins2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 posts
  • Locationķekava

Posted 16 November 2015 - 21:50

ha, mļa!

Nekad neesmu rakstijis par savu auto, šis forums būs pirmais! :twisted:

Lai saprastu, kapēc te ir bildes no diviem auto, LASI VISU!!!

Iespējams, ka Tev nebūs interesanti lasīt, bet tomēr īsi aprakstīšu to, kā es tiku pie sava drapaka!
Tātad, tālajā 2014 gada janvārī ar veiksmes palīdzību manās rokās nonāca līdz šim ideālākais Audi ko biju taustijis dzīvē - nē tas nav tas pats auto par kuru rakstīšu, tas ir Audi A6 C5 2.5TDI Quattro. kapēc es pieminu šo auto? jo viņu padlas nozaga! Jap, nozaga! Ļoti pārdzīvoju, jo mašīna bija perfekta, pirmo TA izgāju ar apaļu ''0'' tobiš bez aizrādijumiem, auto bija no Vācijas, kur tika uzpasēts. Menti man prasa: '' Kādas atpazīšanas zīmes? Piemēram buktes? skrāpes vai kas cits?'' es sāku domāt, NAV!!! sterils kā Šlesers, kad nopizģija valsts naudu!!!
Bildes:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
Te video ar A6 http://youtu.be/cP_M6pFKLU8

Tad nu labi, sāpe apēsta, KASKO sadabūts, jāmeklē cits drapaks! Sāku meklēt DE,FR,NL un citur, tad uzzīmējas viens variants Luxemburgā! pēc skata ciešams, vēsture laba, Audi centrs saka, ka 7 dienas atpakaļ audi centrā mainija zobeni, dažus saļņikus eļļu u.t.t un vispār Audi centrā bijis diezgan bieži, izņemot momentu kad drapaks bija dabujis pa degumu, to remontēja kaut kur citur!

Lab, aizsūtīju čomāku lai palūr, šis izbrauca, papētija un zvana man no notikuma vietas, saka: '' Klau vecīt, drapaks liekas labs, bet purns ir bijis sists'', es sak cik stipri? Īpašnieks nokar galvu un sāk rādīt bildes, nu pa lielam nekas traks, bampers, lukturi, reste, A/C radiātors, viss!
Nu tobiš šmuce nav bijusi dikti smaga, līdz ar to tiek nokaulēti 400EUR, jo lukturi DEPO un drapaks uz treiļa!

Pēc dažām dienām zvans, drapaks klāt brauc pakaļ, bļe laimīgs, nesos cauri Megapolis city Rīga, pēc 3min esmu klāt, skatos stāv! mašīna! (bildi netaisiju!)

Sēžos iekšā, mļļēēē, vecīt salons sterils, nekas nav nodilis, neviena poga neliekas lietota, sēdekļi nuļeviji, prieks kur tu rodies!
Lieku aizdedzē atslēgu un šķiļu! Kas tad tās? Nelec!!!! Zāģēju vēl, un vēl! un vēlreiz!

Trah-ta-tah-hujah balti-zils dūms pa gaisu, skaņa drausmīga! Kā Jūs domājat, kas bija mana pirmā doma?
Lab, dod pa kloķiem braucu uz darbu, pa ceļam braucot, likās viss ok, iet normāli, ceļ labi, domāju nu moš transportējot kautkas sakratijās, pāries!
Bet nefiga, motors atdzisa, šiļu atkal un atkal ilgi zāģē, pieruc un dūmi kā no šatla!

sāku raudāt! :)

Saku eļektrikam darbā lai palūr, šis saka: pērc vēl tos 2.5TDI V6. es sāku raudāt vairāk!
Bet tomēr cilvēks labs piepirda OBD, šis ņir un sak: Zobeni rietumeiropieši mainija? es sak jā! Nu tad viss labi jānoliek sūknis pareizi! korekcija kosmosā!

Karoče vedu to darīt citur, tur atkal garš stāsts, nezinu vai rakstīt, bet nu īsi pastāstīšu!

tātad aizvedu uz Autounion pie biķernieku trases, man teica, ka tur džeki rubī kastani!
šie norauj vārstu vākus skatās sadalenes jaunas! ņem ārā sprauslas, sak: ved testēt, vedu uz Dīzeļcentru, rezultāts nezināms, saka, ka ir normālas, neko labāku nevar gaidīt no 2004 gada! Ok vielaicīgi priecīgs un bēdīgs, jo HVZ kas par vainu vedu atpakaļ, saku ZAJEBIS sprauslas!
Ko Jūs domājat? Šie saka, ved sūkni restaurēt!!! Karoče es aizsvilos un saku, kamoon veči norestaurēt un pārbaudīt visu pēc kārtas es pats varēju, man vajag zināt vainu!!! starp citu es viņiem teicu, ka mans ēļektriks teica, ka korekcijas ir -5, šie saka, ka tas lietas būtību nemaina! sadusmojos un saku liec kopā, es savākšu auto!

Nākamajā dienā zvana briedis no minētā servisa un saka, brauc pakaļ auto, viss kārtībā lec un rūz kā vajag!!! OPAAAA, lidoju pakaļ un prasu, a kas bija??? Atbilde: Tev korekcijas bija garām!!!

Es sapilināju bikšelēs un noskaitiju kāpostu ne par ko! :D

Bet diemžēl tas arī vēl nav viss, nepagāja i pāris nedēļas, kad Škoda Baļķvedējs iepirž man dibenā!!!
Skatīt bildēs!! OCTA atloba 980EUR un auto kartībā!

Extras:
QUATTRO
Webasto
MMI
Apsildāmi beņķi(priekšā)
Kruīzs
Ādas salons

Saraksts ko esmu remontējis!
Sprauslas no AFB
divas sviras(lemforder)
Taisnās apakš. sviras
Stūres stienis un pirksts
bremžu kluči priekšā
Aizmugures kluči un diski

What to Do List:
Spararats :roll:
Sajūgs
Karājošais gultnis
Hidromufte (Nopirkta)
sakārtot arkas(rižiki)
Kārbas bukse (Nopirkts)

Pēc būtības vēl būtu ko rakstīt, bet varbūt vēlāk, es šo aprakstu veidoju 3h! :D
Lab, viss!
Bildes:
12.jpghttp://quattroclub.l...v/bildes/23.jpg
Video:
https://youtu.be/zq7oaThSe4E
https://youtu.be/8LML4l9pzeQ

Jām. Pelēkais bija skaistulis. Žēl ka tā, bet arī šis ir skaista bez tiem depo lukturiem. Apņēmību turpināt! ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

#16 OFFLINE   bodX

bodX

    Site Admin

  • Administrators
  • 1302 posts

Posted 15 December 2015 - 22:13

Ehhh... nu ko lai saku!
Iznīka uz līdzenas vietas, bet vispār jocīgas sajūtas, kad sēdi skaties spogulī kā viens neizbēgami iepirdīs tavā auto!!!
cf913b92cb2a7ca1dc422633e6efdb08.jpg
661506acb88f3b18c24977101affcc3c.jpg
1ee12eb5e6c1c895820dbe33661673ca.jpg
fe7ae7b5293e121d8741c59d4db7d683.jpg
6a31da40881f777f39067c151305dbf4.jpg
3857ff0ce13f976570cc9b650bc3ea4e.jpg

Audi A4 B6 QUATTRO-scrap yard!
Audi A6 C6 QUATTRO


#17 OFFLINE   Edgars™

Edgars™

    Advanced Member

  • Moderators
  • 321 posts
  • Loacation:
    Rīga

Posted 15 December 2015 - 22:18

Ehhh... nu ko lai saku!
Iznīka uz līdzenas vietas, bet vispār jocīgas sajūtas, kad sēdi skaties spogulī kā viens neizbēgami iepirdīs tavā auto!!!
 

Turies! Tiksi pie labāka un ātrāka!


  • bodX likes this
A4B6 1.9TDI quattro

#18 OFFLINE   KristapsK

KristapsK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 412 posts
  • LocationOgre

Posted 15 December 2015 - 22:45

Nu ka šitā var uz līdzenas vietas? 


vagclub.lv
Passat B5.5 @ 2.8 4motion
Posted Image

#19 OFFLINE   gjirteens

gjirteens

    Advanced Member

  • Moderators
  • 683 posts
  • LocationRiga, Latvia
  • Loacation:
    Riga

Posted 15 December 2015 - 22:57

Zinu, kā tas ir, Bodx, kad tavs auto ir lupatā. :(

#20 OFFLINE   grav4iks

grav4iks

    Advanced Member

  • Moderators
  • 638 posts
  • LocationRīga

Posted 15 December 2015 - 23:18

Jūtu līdzi vecīt... turies! Varu teikt tik pēc savas pieredzes, katru rītu braucu pa turieni uz darbu, un sanāk braukt lejā uz slāvu apli, vienmēr no rītiem tur ir štopars lai tiktu lejā, es nekad nestāvu tajā probkā, un braucu līdz galam, tobiš apbraucu visus pa trešo joslu, un tad tik lienu iekšā uz nobrauktuvi! Jo mani vienreiz līdzīgi kā Tev gandrīz pakaļā ieskrēja!! Toreiz paspēju laicīgi noreağēt un iespiest pedāli grīdā un izbraukt no joslas! Bet nu situācijas dažādas un prognozēt neko nevari! Vecīt lai viss izdodas! ;)

Sent from my Quattro using Tapatalk
  • bodX likes this

B3 Quattro ''88

B4 Quattro Competition ''94




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Buks : (26 March 2020 - 09:10 PM)

Sveiki, kāds šeit ir saskāries ar audi s8 d3 v10?

@  Gacha : (12 February 2019 - 10:07 PM)

Līdz auto trakam gaiziņš. vel pāris dienas ja esi pārdomajis ka velies braukt. Zvani 25454999 viesu maja ir. 15-16 februaris par draudzigām Cenam

@  Gacha : (23 April 2018 - 07:13 AM)

Tiek tirgots a4 quattro 1.8 turbo trases aparats 25454999

@  wufijs : (11 March 2018 - 08:15 PM)

timetrial.quattroclub.lv

@  Klavins : (10 March 2018 - 11:19 AM)

Kur laikus var redzet?

@  DANX : (13 December 2017 - 12:26 PM)

Iviķix pasūti no allieexpress remkomplektu eņģēm, ja vien tev baračokā nav caurums :D

@  Iviķix : (11 December 2017 - 07:50 PM)

chiv riv!peerku audi a4 b6 cimdu nodaliijuma,,bardačoka,, vaaku :wink: angļus nepiedaavaat!!!

@  DZEEE : (28 November 2017 - 11:56 PM)

kāds no šejieniešiem netigo 1,9TDI? a4/a6? čoms meklē....

@  bodX : (25 November 2017 - 10:12 AM)

Lietotājs WTH

@  Pogis : (23 November 2017 - 05:59 PM)

Kāds te kaut ko zin par gāzi/gāzes sistēmām? Precīzāk - sprauslām?

@  Gacha : (28 October 2017 - 06:11 PM)

Tātad atceramies 1 novembris gaizinam sakas redzistracija kalna brauksana esam aktīvi kas plano piedalīties

@  DANX : (27 October 2017 - 11:38 AM)

Nop

@  Gacha : (26 October 2017 - 05:29 PM)

Kāds sezdien plāno uz dubļiem?

@  Gacha : (01 October 2017 - 11:59 AM)

Kirhu paldies pa uzņemšanu.

@  Gacha : (30 September 2017 - 06:13 PM)

labdaribas pasakums izdevas kaut ar bijam tikai triji tā no quattroclub.lv

@  Gacha : (30 September 2017 - 06:10 PM)

Liels paldies. Līgai Andrim

@  Gacha : (27 September 2017 - 12:19 PM)

Tātad uz labdarību 30 šo sezdien kas bus 100% Es Danx smilidzins ligush ???

@  DANX : (25 September 2017 - 01:04 PM)

http://board.quattroclub.lv/topic/352-palīdzēsim-tiem-kam-tas-ir-nepieciešams/

@  DANX : (12 September 2017 - 09:14 AM)

ir gan! :)

@  Gacha : (10 September 2017 - 04:27 PM)

Nu tautieši. Jāgatavojas 16 septembrim